www.irskyvlkodav.com
3. týden života štěňátek našeho vrhu E
Vypráví pan Žlutý
Ve třetím týdnu jsme až tak moc nepokročili, protože jsme to stihli už ve druhém, ale aspoň můžu říct, že jsme se zdokonalili, očička se nám otevřela úplně a i krok už jsme měli jistější. V pátek k nám také přišla paní Poulová, která nás přišla zkontrolovat, jestli prospíváme a jestli páníci něco nezanedbávají, ale prej né. Byla moc spokojená a napsala nám moc hezké věci do protokolu o kontrole vrhu. To je důležité, protože už naši rodiče prý byli šampioni a kdoví, co z nás jednou vyroste...Ze mě určitě královna krásy :-DJsem hloupá a taky zapomínám, to víte, už je to pár dní nazpátek. Samozřejmě, že se stalo ve třetím týdnu něco skvělého, začali jsme si hrát. Pan žlutý k tomu řekne víc.

Jsem největší chlap, tak taky musím šéfovat. Koncem třetího týdne jsem přišel na to, že není jenom maminka a mlíčko, ale že je nás celá velká banda, kde se dá s ostatíma hrát, kousat je a vrčet na ně ... :-)
Jo, a taky je děsná švanda, vrhnout se na páníky, kteří nás přijdou vyndávat z bedny a kousat je do nohou a škrábat se na ně. Našeho páníka Péťu někdy úplně pohřbíme a on se pan musí probojovat na vzduch. To je super hra :-)
Co by to bylo za hry, kdybychom už neměli zuby, což může nejlépe říct pan šedý, který je měl venku první, dokonce i maminka zjistila, že už jí jenom nedrápeme, ale už i koušeme když nás krmí z flaštičky a vůbec se jí to nelíbilo a tak páníci přistoupili už i ke krmení něčím jiným než jenom mlíčkem a začali jsme dostávat supr baštu, rozvařené kuřecí masíčko z prsíček a mrkvičku, samozřejmě ještě s přídavkem mlíčka.
Někdy se ale o to jídlo strhne úplnej boj, to víte, je nás patnáct a to je boj o zrno, jak ve vládě. Každý z nás by chtěl do korýtka, až by tam celý vlezl (Vidíte pana hnědýho, ne jak je v misce i zadníma nohama, no fuj, to je teď můj největší rival, ale já jím civilizovaně). Panička povídala, že jí prej připomínáme ty politiky a že doufá, že nás do těch voleb v říjnu vychová a polepšíme se. No, myslím, že u námá šanci, ale u těch politiků jsem na pochybách...
Občas se v tom jidle teda trochu vykoupeme, ale do žaludku se nám toho tady dostane dost...
Stejně ale pak ještě čmucháme, jestli nemá panička další...
E 3-7
E 3-8
E 3-9
E 3-10
E 3-11
E 3-12
E 3-13