www.irskyvlkodav.com
24.3.2010 oslavila naše blonďatá princezna páté narozeniny


4.4.2010 jsme se s Blondie zúčastnili coursingového závodu v Radslavicích s názvem - Hanácký pohár. Obě jsme si to velmi užily. Já sluníčko (pěkně jsem si spálila nos :-) ) a kamarády a Blondie rozrušení před startem, nadšený a překombinovaný běh a zuřivě radostné cupování střapce při killu. Výsledky a povídání , více fotek
Blízko Radslavic bydlí "náš" Artuš a tak se přijela celá rodina podívat jak běhá Artušova maminka a co to vůbec ten coursing je.
Artuš je velký fešák  a s maminkou mu to moc slušelo
   (více fotek)
5.4.2010  na Velikonoční pondělí byl naplánován výlet na hrad Sovinec a byli pozváni všichni kamarádi. Původně jsme měli tvořit velmi početnou skupinu, ale počasí nám vůbec nepřálo a tak již od rána chodily smsky těch, kteří to vzdali. Popravdě, také jsme chtěli zůstat v suchu a teple pěkně lenošit, ale nakonec nás přesvědčila Martina od Aine, kteří jako jediní to nevzdali a statečně vyrazili do deště.
A vůbec jsme nelitovali. Počasí sice bylo velmi "irské"  - pršelo, byla mlha a chladno, ale procházka byla krásná, pesani se dokonale vyřádili, my pokecali a nakonec jsme ještě zvládli procházku hradem, kde jsme budili rozruch a zasloužený obdiv :-)).
Martino, Pavle, Lado, (
Petře) děkuji, byli jste skvělí :-)
všichni mokří výletníci: já, Blondie, Grian, Pavel, Aine, Martina, Lada, Ozzy a Petr fotí :-)
více fotek 
Copyright © 2009, web design, admin Daniela Mrázová  email    
( Všechna práva vyhrazena / All Rights Reserved )

20.6.2010 - je mnoho práce a probíhá spousta akcí, ale konečně se mi podařilo dorazit obří aktualizaci.
- Je výrazně změněn design :-)
- Podařilo se mi konečně doplnit části, které nebyly dodělány - např.: fotogalerie, výstavy a coursingový kalendář. Do záložky "odkazy" bylo přidáno mnoho odkazů týkající se IW z tuzemska i celého světa. Na této záložce stále pracuji a zdokonaluji ji.
- Vzhledem k tomu, že jsme s našimi štěňátky a jejich pány v neustálém kontaktu, hromadí se mi v počítači aktuální fotky a informace. Proto pomaličku začínám také zpracovávat osobní stránky našich štěňátek, přidávám aktuální fotky a jejich úspěchy a umístění. Zatím je hotový "Airic" a částečně "Aine"

Prosím o shovívavost při špatné funkčnosti některých částí - stránky se zatím testují. Pokud objevíte takovouto nefunkčnost, nebo chybu prosím upozorněte mne v knize návštěv, nebo emailem. Pokud se Vám stránky budou líbit také mne můžete nechat vzkaz
Děkuji Daniela
Novinky
12.6.2010 Klubová výstava WDK - více fotek a informací >>>

Aine
Dareček
Kerbík
5. a 6.6.2010 Výlet na Šumavu a NV Klatovy
V sobotu jsme podnikly společně s Míšou a její smečkou opravdu nádherný výlet po šumavských lesích a v neděli se Grianka předvedla na KV v Klatovech, poprvé ve třídě mladých, kde získala pěknou známku V3.
otevře více fotek
výletnická smečka
otevře více fotek
Šumava

16.5.2010 Mistrovství Moravy v Hynčicích pod Sušinou
Na poslední chvíli jsem zjistila, že pár kilometrů od nás se pořádá Mistrovství Moravy a tak jsme s holkama i přes nepříznivou předpověď počasí vyrazili. Dráha byla natažená ...... VÍCE>>
otevře více fotek
otevře více fotek
Běh s Belis, Blondie v bílém
Total kill střapce

15.5.2010 Procházka s Míšou a její smečkou po lukách u Pastvinské přehrady
otevře více fotek

8. a 9.5.2010 Nádherný víkend v Jižních Čechách, pohár WDK, svod mladých
V sobotu brzy ráno jsme vyrazili směr Jižní Čechy. Měli jsme v plánu zúčastnit se poháru WDK, podpořit Aine a Martinu na svodu mladých a pěkně si užít víkend na památkách a v přírodě. VÍCE>>>
otevře více fotek
otevře více fotek
otevře více fotek

Aine, Blondie a Grian
Slavonice
Landštejn
Více fotek ZDE
(Blondie také absolvovala komplexní vyšetření - sono, rozbor krve, poslech srdce - a všechny její hodnoty jsou jsou v naprostém normálu)

22.6.2010 - jsme slavní. V čísle 7/2010 časopisu PSÍ KUSY je obsáhlý článek o vlkodavech a je doplněn fotkami našich holek od fotografa Psa Jíry. :-)
24.6.2010 - na konec června jsme měli naplánovanou opravdu velkou zahraniční akci. Výpravu do Dánska na  Světovou výstavu a na klubovou výstavu EIWC (evropský klub IW) více >>>
celá smečka řádí v moři
Gri na EIWC

 
NOVINKY
O NÁS
NAŠE FENY
- Blondy
- Grian
- Birte
- Arien
VZPOMÍNÁME
ŠTĚŇÁTKA
ODCHOVY
AKTIVITY
ČLÁNKY
GALERIE
ODKAZY
KONTAKT

NAPIŠTE NÁM
Archiv NOVINEK
2009
7-9 ; 10-12
2010
1
-3 ; 4-6 ; 7-12