www.irskyvlkodav.com
   13.12.2009 - i Arinka má již své pány. Nový domov nalezla nedaleko Prahy. Přezdívka Arien - Árie vznikla jako vzpomínka na nádhernou klisnu Árii, kterou vlastnil Petrův dědeček a která dokonce vyhrála Zlatou podkovu. Shodou krásných okolností se naše Árie dostala také ke "koňákům" a bude dělat společnost hřebečku Merlinovi. Přejeme Arince i jejím novým majitelům hodně štěstí a radosti ze společného soužití.
    5.12.2009 - Všechna štěňátka již jsou ve svých nových domovech a my nabízíme k odběru poslední nezadanou fenečku -  ARIEN, která netrpělivě čeká na svého nového pána. Arien je velmi citlivá, milá, mazlivá a poslušná. Slyší na své jméno, umí základní povely a také již pěkně chodí na vodítku. Má kompletní očkování a odčervení. Z její stavby těla je možné odhadnout, že v dospělosti bude velmi mohutná a velká.
    17. - 22.11.2009 - využili jsme krásného podzimního počasí, podnikli několik nádherných výletů a nafotili spousty fotek. Na coursingovém tréninku "pod Kuňkou" se  dokonce sešlo 8,5 Irského vlkodava (ta půlka byla naše malá Grianka) a to jsme samozřejmě nemohli nechat bez společné procházky ;-)  více a fotky >>>
   15.11.2009 - coursingový závod ANUBIS CUP - výsledky a fotky >>>  

   13.11.2009 - proběhla rozsáhlá aktualizace a rekonstreukce webu !!!!!!
- doplněna a aktualizována sekce "NAŠE FENY" :-) Grian a Andra
- Zaktualizována je i sekce "COURSING" - doplněn Beruščin úspěch z 31.10.1009
-  přidán článek o coursingu "JAK BĚHÁ IRSKÝ VLKODAV"
- chystáme:
doplnění fotek k jednotlivým štěňátkům - s novými pány a z nových domovů a nové aktuální fotogalerie - jak si žijeme
   7.11.2009 Brid již je také v novém domově a noví pánové jí říkají Bery. Řádí a hraje si se svou novou malou 3 letou paničkou a je šťastná.

    27.10.2009 - nezadané jsou ještě 2 fenečky - ARIEN a BRID ( z každého vrhu ta největší a nejsilnější; Arien má nyní ve svých 10,5 týdnech 18,5 Kg a dle informací od majitelů jejích brášku přerostla velmi výrazně i kluky, kteří mají kolem 16 kg)
    26.10.2009 - opět se omlouvám za zpoždění v přidávání aktuálních fotek a doufám, že zveřejněné fotogalerie Vám čekání vynahradí.
- fotogalerie z 8 týdne života štěňátek
- maminky a štěňátka v 8mi týdnech
- akční fota jak Beruška prohání mrňouse
- všichni naposledy spolu, aneb dopočítáte do 14 ?! :-) -
opravdu pořádná banda

- a ještě něco ze 6. týdne

    11.10.2009 - byly doplněny nové fotky do "osobních" stránek stěňátek ze 7 týdne
    2.10.2009 - Do informací o vrzích byly vloženy "osobní stránky" každého ze štěňátek, které obsahují jméno, vysvětlení jeho významu a fotografickou dokumentaci jeho růstu.
vrh A - matka BLONDY
vrh B - matka BERUŠKA
Jména pro štěňátka jsem vybírala tak aby odpovídala jejich povahám, nebo charakteristickým rysům. Většinou jednu část jména tvoří irské jméno a v druhé části jména je štěňátku přiřazen, jako ochránce, jeden ze keltských bohů, kteří byli uctíváni v Irsku. Keltských proto, že podle historie to byli právě Keltové, kteří přivedli předky dnešního irského vlkodava do Irska. A Keltové právě věřili v to, že když přijmou jméno některého ze svých bohů, tak získají jeho sílu a ochranu.
v "boudičce"
Štěňátka pomalu odcházejí do nových domovů. Zde jsou ještě všichni společně.

Copyright © 2009, web design, admin Daniela Mrázová  email    
( Všechna práva vyhrazena / All Rights Reserved )
NOVINKY
O NÁS
NAŠE FENY
- Blondy
- Grian
- Birte
- Arien
VZPOMÍNÁME
ŠTĚŇÁTKA
ODCHOVY
AKTIVITY
ČLÁNKY
GALERIE
ODKAZY
KONTAKT

NAPIŠTE NÁM
Archiv NOVINEK
2009
7-9 ; 10-12